Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olabilirim?
Kayıt olmak çok basit bir işlemdir, yapmanız gereken buraya tıklayarak sizi yönlnedirdiğimiz sayfada google üzerinden sayfaya girişi yapmanız.
Google ile giriş yapmak güvenli mi?
Google üzerinden giriş yaptığınızda sizden sadece mail adresinizi, isminizi ve avatarınızı almaktayız, yani evet sizden herhangi bir şifre veya kişisel bilgi talebinde bulunmuyoruz güvenle giriş yapabilirsiniz.
Güvenilir satıcı olmak için ne yapmam gerek?
Mail adresiniz doğrulanmalı, Telefon numaranızı hesabınıza bağlamalı, TC kimlik numarası hesabınıza entegre etmelisiniz. Bu işlemler yapıldıktan sonra en kısa sürede hesabınız Onaylı Satıcı Rozeti almaya hak kazanacaktır.
Satıcı ile iletişime nasıl geçebilirim?
İlan oluşturan satıcının iletişim bilgilerini ilan sayfasında veya satıcının profil sayfasından bulabilirsiniz.
Güvenli satış yapmak zorunda mıyım?
Hayır değilsiniz fakat güvenli satış sizi kullanıcılara bir adım daha yaklaştırmaktadır. Bu yüzden Hesapbayisi.com olarak güvenli satış tercih etmenizi öneriyoruz.
İlanım başka bir platformda satılırsa ne yapmalıyım?
İlanınızın detayına girerek "Satıldı olarak işaretle" butonuna basarak ilanınızı satıldı olarak işaretleyebilirsiniz. İlanınızı görüntüleyen kullanıcılar ilanınızn satıldığını görecektir.
Hesap Bayisindenki semboller ne anlama geliyor?
Semboller kullanıcı ve satıcı arasındaki farkı anlamanız ve kavramanız için yapılan rütbe sistemidir.
Bir hatayı nasıl bildirebilirim?
Site Adminlerine sayfa alt kısmındaki iletişim bölümünden ullaşıp sorunu kısa ve öz bir şekilde anlatıp veya ekran görüntüsünü atarak bildirebilirsiniz.
Alıcıyla satıcı arasındaki ödeme nasıl gerçekleşir?
Satıcı, Alıcı ile iletişime geçerek hesap hakkında daha çok bilgi alabilir ürünü satının kendisi ile anlaşıp alışverişi gerçekleştirebilir.
Not: Alışverişten HesapBayisi.com sorumlu değildir.
İlan Öne çıkarma Nedir?
İlanınızı 1. sıraya alıp sizin için daha fazla kullanıcıya erişmesini sağlamaktır böylece hesabınızı daha hızlı bir şekilde satabileceksiniz.
İlan hakkında detaylı bilgiyi nerden görebilirim?
İlanların üzerine tıklayarak ilan sayfasına gidiniz, orada istediğiniz diğer bilgilere erişebilirsiniz.