KOLEKSİYONERLER İÇİN

- Tanıtım ve iletişim için 0545 456 6030 numarasına WP üzerinden yazabilirsiniz. Discord ile yayın açılarak tanıtımı yapılacak ve merak ettiğiniz herşey gösterilecektir.

- Tanıtım amaçlı açıklama ekleyemiyorum çünkü kozmetik setler ve aksesuarlar(Steam üzerinden satılan paralı syandanalar çoğunlukta olup ve bir o kadar da warframe skinleri ile silah skinleri mevcuttur), satın alınmış olan prime paketler, prime aksesuarlar-syandanalar, arcaneler, modlar ve aklıma gelmeyen diğer ekipmanları tek tek yazmak sayfalar alabilir. Bu sebepten dolayı ciddi alıcılara tanıtım için ekran paylaşımı yapacağım.

- Barokiteer malzemelerinin hepsi alınmıştır. Kendi LvL 10 Moon Clanı ile beraber devredilecektir. Clan içerisinde özelleştirme mevcut değildir fakat neredeyse tüm recipe'ler mevcuttur.

- Hesap Koleksiyonerler için uygun bir hesaptır. MR 31 olmasına rağmen henüz steelpath yapılmamış olup, exp'lerinin alınmadığı itemler mevcuttur. İşimden dolayı oyun ile ilgilenemediğim için gerçek anlamıyla FULL+FULL bir hesaba sahip olmak isteyen kişilere ücreti karşılığında devretmek istiyorum.

- Hesapta eksik olan tek şey riven modlarıdır. Vaktim olmadığı için rivenleri kasmak ile uğraşamadım. İşin aslı ihtiyaç duymadım. İhtiyaç duyarsam plat ile satın alabilmek daha kolay olacağı için vakit ayırmak istemedim.

- Oynanarak kişiselleştirip, olası eksikliklerini de kapatarak mükemmel bir hesap haline getirebilirsiniz.

- Fiyatta pazarlık sünnettir diyerek cüzi bir miktar indirim sağlayabilirim. Şimdiden alıcısına hayırlı ve uğurlu olsun.


Ustalık seviyesi 31
Bulunan Platin 48
Bulunan Prime setler All-in
Bulunan Arcaneler Energize 5, Guardian 5, Grace 5, Eruption 5, Acceleration 5, Avenger 5, Fury 5, Momentum 5, Precision 5, Strike 5, Tempo 5, Velocity 5,
Bulunan riven modlar 18
Yorumlar

Ürünü Beğendin mi? Bu Ürüne yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer İlanlar